Карткові для Acer Liquid Mini E310 Jet

29.12.2017

Упевнений, що багато хто вже встиг забути про покемонів, однак, вони повернулися до нас, нехай і в дещо дивному форматі, хоча, сам факт покемонів і так досить дивний ...

11.12.2016

Пасьянси це дуже популярна тема на протязі останніх 20 років, само собою, найбільш популярними є пасьянси, які були доступні на ПК, ось один з них;)

21.11.2016

Що таке покер розповідати нікому не потрібно, якщо у вас є азарт і інтелект, то пройти повз цю гру просто неможливо, дане додаток - відмінний варіант пограти;)

12.11.2014

Гра яку вирішили приурочити до виходу нової частини однойменного фільму, тільки чомусь зробили гру, судячи з назви, по минулій частині, що в цілому не принципово.

21.07.2014

Розробники Gameloft пропонують всім власникам андроїда хто був або є шанувальником серії ігор Order and Chaos відкрити для себе нову сторінку пригод і битися на картах!

26.11.2013

Руйнівники - це чудова онлайнова гра в жанрі покрокової РПГ для мобільних пристроїв. Якщо ви любите покрокові стратегії і РПГ, то вам обов'язково потрібно звернути увагу на цю гру, в яку можна грати зі смартфона або планшета. Пориньте у фантастичний і казковий рольової світ. Зустрітися з його багатою історією та мешканцями.

13.08.2013

Гра Дурень це класика карткових ігор, що з'явилася в колишньому СРСР ще в 19-му столітті, вона швидко набрала популярність і полюбилася багатьом. Головна причина цієї популярності - її простота з одного боку і можливість проявити кмітливість з іншого, соотв. якщо не хочете залишитися дурнем - думайте, якщо ж понадієтеся на удачу - їй і вирішувати.

12.08.2013

Гра Косинка це один з найпопулярніших пасьянсів у світі, який нарешті доступний на андроиде у вигляді окремої і дуже гарної програми. Крім того що цей вид пасьянсу дуже популярний, він же один з найстаріших, так само у нього є альтернативна назва - Клондайк, так само є маса інших назв, які можуть відрізнятися, але суть не змінюється.

26.06.2013

Гра Magic 2014 це дуель магів, яка розгортається у великому світі, наповненому різними істотами, заклинаннями і торгівлею, яка і є ідеологічною основою гри. Грайте поодиноко або бийтеся з друзями в дуелях, так чи інакше це відмінний ігровий досвід.

24.05.2013

Гра Preferans це найбільш популярна версія преферансу - Мар'яж, популярну багато років тому на звичайних ПК, але тепер вона доступна всім користувачам андроїда, в новому виконанні і стала ще цікавішою. Для гри були розроблені спеціальні алгоритми від гуру даної гри, тісно співпрацювали з розробниками.

12.04.2013

Блекджек або по-іншому Двадцять одне або Очко це одна з найпопулярніших карткових ігор в світі.

24.11.2012

Гра MONOPOLY Millionaire це настільне розвага відоме всім, вона може мати багато назв і відгалужень, але в даному випадку ми маємо справу з класикою на вашому андроиде. Насолоджуйтеся свіжим віянням старих звичок, до того ж, від найвідомішого видавця.

« Попередня
© 2011-2017 mob-core.com  |