new_news
4.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Elite Trials це гонки для андроїда в яких вам відводиться роль водія мотоцикла, який повинен якомога швидше долати складні траси, посипані трамплінами та пастками, а також монетами та іншими корисними бонусами.

Підготували гру в студії GX Games SIA, для якої цей проект став першим, а значить, через скромною реклами про нього поки знає досить мала кількість гравців, а вже шанувальників у цього жанру дуже багато, в цьому можна не сумніватися.


Геймплей гра отримала досить типовий для свого жанру, без явних унікальних рішень і особливостей, а для нашої зручності, його розбили на рівні, кожен з яких можна пройти на одну, дві або три зірки, що залежить від кількості монет, які ви зможете зібрати в процесі і, само собою, потрібно фінішувати;)

Мотоциклів в грі досить багато, причому, якщо поглянути на асортимент, то не вийде зарахувати гру до якогось конкретного формату, тому що мотоцикли зібрані найрізноманітніші, починаючи з спортивних і закінчуючи тими, які застосовуються на грунтових дорогах, це ще не рахуючи деяких футуристичних рішень, яких тут теж досить. У грі, крім рівнів, присутня маса досягнень, а також можливість прокачувати свого персонажа, виконувати різноманітні трюки і збирати на нові мотоцикли;)


Особливості гри:

Півтора десятка мотоциклів

Безліч крутих трюків

Великий набір складних трас з купою небезпек

Тюнінг свій мотоцикл або збираєте на новий

Ставте рекорди та отмечайтесь в статистиці лідерів і досягнень


Недоліки гри:

Реклама і Донат, який може допомогти


Підсумок: гра Elite Trials не претендує на сучасну графіку або видатну фізику, проте, в повній мірі компенсує це динамікою і позитивним настроєм, без якого тут обійтися не вийде;)


Реклама

завантажити new_news 1.0.10 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Загальна інформація
версія 1.0.10 (10)
дата завантаження 2018-05-02 17:40
Розмір 75.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

SET_ALARM

SET_ALARM

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки GX Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/11 10:51
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |