Detective Driver: Miami Files
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Detective Driver: Miami Files позиціонується як гонки для андроїда, що не дивно, так як більшу частину часу вам доведеться провести за кермом найрізноманітніших транспортних засобів, серед яких будуть автомобілі, човни і деякі інші варіанти, але так як всі ваші дії будуть спрямовані на розкриття злочинів, то найкраще позиціонувати гру як детектив, що досить чітко відображено в її назві.

Підготували гру в студії Play With Games на рахунку якої безліч гонок і симуляторів з будівельною технікою, так що, як поводитися з транспортними засобами вони знають, але не сильно стараються, так як якщо ви уважно придивитеся до того, що відбувається в грі, то напевно знайдете вже напрацьовані моделі і шаблони, які розробники вирішили не міняти ...


Сюжет гри пропонує стати вам відв'язних детективом в Майамі, місті гріхів в будь-якому прояві, де ви або стаєте частиною цієї екосфери, або вона просто поглине вас, а завдання - зупинити злочинність і перешкодити глобальним планам бандитів, ніж ви і займетеся. Для того, щоб потрапити в банду вам належить стати кращим водієм, який буде рулити усім різноманіттям транспортних засобів, які знаходяться в розпорядженні бандитів, поступово збираючи докази і докази, щоб як завжди, в один прекрасний день не скласти їх своєму начальству цілком і повністю, без жалю. Однак, все не так вже й просто як може здатися, впораєтеся ви?


Особливості гри:

  • Великий острів з відкритим світом, сонце, пальми, пляж ... ну ви знаєте;)
  • Боріться зі злочинністю і постарайтеся її викорінити
  • Човни, автомобілі та інші транспортні засоби
  • Досить цікавий сюжет з різними завданнями
  • Фізика води цікава, шкода цього немає на дорозі ...

Недоліки гри:

  • Донат і реклама, як зазвичай в подібних проектах.
  • Графіка, фізика та інші цікаві моменти можуть здатися застарілими і це не просто так.

Підсумок: якщо чесно, то я не думаю що хтось вирішить проходити гру Detective Driver: Miami Files по частині сюжету, а ось сприймати її з точки зору можливості покататися на всякому різному транспорті - відмінний варіант! Тим більше, скачати її можна абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Detective Driver: Miami Files 1.1 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
We’ve updated our privacy policy in accordance to the recent law changes. The game is now fully GDPR compliant. More information available in the app.
Загальна інформація
версія 1.1 (14)
дата завантаження 2018-07-06 19:37
Розмір 98.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/03 10:22
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |