Helix Jump
4.4 (46)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Helix Jump виконана в форматі, який багатьом вже міг сильно набриднути, тому що буквально кожен розробник вважаю своїм обов'язком зробити щось схоже для андроїда і показати це нам, так що, тайм-кілери з кульками вже давно стали відомими персонажамі.Особие заслуги в цьому жанрі у студії ketchapp, однак, сьогодні мова не про неї ...

Підготували гру в студії, яка теж уже зустрічалася на нашому сайті, називається вона VOODOO і варто відзначити, що її парк тайм-кілерів теж зростає і розвивається, а це головна умова процвітання!


Геймплей досить простий, типовий і зрозумілий, що прозвучить звичайно не кращим чином, але все ж, такі ігри бувають популярними, що даний випадок і доводить, тому що кількість завантажень саме цієї гри наближається вже до п'яти мільйонам, а це дуже хороший результат. Сенс же геймплея полягає в тому, що нам належить обертати нескінченний стовп, уздовж якого падає кулька, а такий процес, само собою, не обходиться без перешкод. Весь стовп, яким ми будемо управляти втиканий своєрідними виступами, які нагадують класичні сектора кіл, а весь стовп може нагадати бур, але сенс в тому, що ці сектори заважають кульки, так що, нам потрібно обертати його таким чином, щоб кулька проскакував у вільний простір. Якщо кулька набирає високу швидкість при падінні, то я зустрівся з черговим сектором він може його зруйнувати, що прикольно, а от якщо кулька потрапить на червоний сектор, то гра закінчиться і доведеться починати все заново, так що, рекомендую проявити пильність.


Особливості гри:

  • Приємна графіка і відмінна анімація
  • Просте і зрозуміле управління, так само як і геймплей
  • Велика кількість бонусів
  • Кілька режимів гри
  • ніякого доната

Недоліки гри:

  • Присутній реклама, яка відключається за 3 долари

Підсумок: якщо до цього моменту ви з якоїсь неймовірної причини не змогли підібрати собі тайм-кілер до душі, то спробуйте гру Helix Jump, вона напевно вам сподобається. Однак, варто знати, що конкурентів у неї величезна кількість!


Реклама

завантажити Helix Jump 1.1.4 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
New colors. New levels. Small fixes.
Загальна інформація
версія 1.1.4 (1070)
дата завантаження 2018-08-25 09:59
Розмір 35.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(46)
4.4★ 88.06%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/25 12:16
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |