Drift Tuner 2019
4.4 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Drift Tuner 2019 це гонки для андроїда в яких вас чекає знаменитий JDM Style, який став для багатьох не просто знайомої абревіатурою, а цілим способом життя і я цілком можу зрозуміти цих людей, тут є і база і чимало приводів для гордості ... Нічого дивного, що все це йде в одному циклі з такою дисципліною як дрифт, тому що саме в Японії він і набув найбільшого поширення.

Підготували гру в студії S COR Games і ось що я скажу, написавши в назві цифру 2019 вони як би нам натякнули, що їх проект трохи крутіше ніж більшість поточних, він буквально прийшов до нас з наступного року ... Але чи так це насправді ?


Ось що відразу впадає в очі і на що відразу варто звернути увагу - графіка і автомобілі. В цьому плані розробники змогли витримати планку, тому що представляють вашій увазі ті самі класичні моделі, які стали іконами для шанувальників JDM, плюс, розробники змогли видати відмінну графіку, що однозначно заслуговує на повагу. Більш того, це дуже приємно, особливо якщо враховувати що це їх перший проект не тільки в жанрі гонок, але і взагалі для андроїда. Далі, на жаль, все не так вже й райдужно.

Почнемо з фізики, яка тут ближче до аркадной, але при цьому, керувати автомобілем достатньо складно, вийшов він досить засмиканий. Другий момент, який трохи не відповідає 2019 році - повне і тотальна відсутність пошкоджень в разі аварій і подібних ситуацій, що багатьох обов'язково засмутить. Другий важливий момент - всі траси, які нам будуть представлені представляють собою спеціальні треки, з огорожами та іншими умовами, які трохи вбивають ту саму аркадную складову ...


Особливості гри:

  • Три опрацьовані траси, створені для дріфту
  • П'ять автомобілів формату JDM
  • Кожен день можна отримати нагороду
  • непогана фізика
  • Відмінна графіка і зручне управління
  • Широкі можливості тюнінга автомобіля

Недоліки гри:

  • Автомобілів мало, трас мало
  • Немає системи пошкоджень
  • Є реклама і невеликий Донат

Підсумок: Drift Tuner 2019 це відмінна гра, яка стане ще краще, особливо якщо розробники не закинуть даний проект, а це вже здебільшого залежить від його популярності, яка на даний момент тільки набирає обертів ...


Реклама

завантажити Drift Tuner 2019 1.1.1 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
1.1.1
- Added share button!
- Reduced game size!

1.1.0
- New Map "Drift Track 2"!
- Network Optimization!
- Bug fixes!

1.0.9
- Added Tilt/Arrows Steering!
- Graphics optimization!

1.0.7
- New Car - "GT86"!
- 458 Italia body paint fixed!
- Bug Fixes!
Загальна інформація
версія 1.1.1 (16)
дата завантаження 2018-04-09 21:12
Розмір 18.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки S&COR Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.4★ 88%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/10 10:02
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |