Driving Zone 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Driving Zone 2 це гонки для андроїда, чіплятися до яких досить складно, особливо на тлі великої кількості інших проектів, які м'яко кажучи виглядають трохи інакше ... а якщо вже говорити чесно, то на порядок гірше. Однак, на жаль зовнішній вигляд далеко не завжди визначає популярність, так що, до чого причепитися ми все ж знайшли, проте, це не суттєво.

Підготували гру в студії AveCreation, яка знайома нам як минулою частиною даної гри і її окремими проектами, так і великою кількістю ігор лінійки Road Racer, при цьому, варто зазначити що новинка змогла об'єднати в собі мабуть все що ви бачили раніше, так що, сміливо видаляйте всі минулі частини і качайте одну єдину, нову.


Розробники запевняють, що перед нами симулятор вуличних гонок і знаєте, я схильний з цим погодитися. В цілому, тут все не просто добре, тут все чудово! Графіка - відмінна, фізика - нічим не поступається останньої, автомобілів багато і вони різні, є невеликі міські, є спортивні, є представницькі седани і багато чого цікавого. Крім точності опрацювання моделей автомобілів не забутий і салон, де все теж саме і навіть підсвічування приладів працює в нічний час доби ... Не скасовують розробники і можливості тюнінгувати свої автомобілі, а що найцікавіше - тут є відкритий світ, який знову ж таки по їх заяви не має меж ... Дуже цікаво! До речі, додали сюди і поліцію, яка, як завжди, в сумі з ще однією особливістю трохи псує враження.

Почну з основної проблеми - тут нічого робити, в прямому сенсі слова. Все що ви можете - ганяти по дорогах, тим самим заробляючи очки, які можна витратити на новий автомобіль і все ... ніяких завдань, місій, квестів, нічого! Як довго ви зможете кататися без особливої ​​мети? Другий момент - та сама поліція, яка якимось неймовірним чином дізнається про будь-яке ваше порушення, навіть не перебуваючи поруч і починає вас переслідувати, а ось відірватися від неї, за кермом якого б автомобіля ви не сиділи не вийде. На жаль.


Особливості гри:

  • Графіка і фізика на висоті
  • Відкритий світ без кордонів
  • Великий вибір автомобілів
  • є поліція
  • є тюнінг
  • Немає доната, взагалі!

Недоліки гри:

  • Є реклама, це більш ніж прийнятно.
  • Немає ніяких завдань, це нудно
  • Поліція, яка може дуже багато

Підсумок: обгортка у гри Driving Zone 2 вийшла на 10 балів з 10, більш того, можливостей тут багато і опрацьовано все на вищому рівні, але тільки виходить так, що розгорнувши її, ви отримуєте дуже якісний і дуже красивий ранер, без мети і сенсу ... Розробники, ну навіщо так?


Реклама

завантажити Driving Zone 2 0.42 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 0.42 (29)
дата завантаження 2018-06-07 16:49
Розмір 25.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки AveCreation на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/09 10:18
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |