Sea Battle for Survival - Fleet Commander
0 (0)

Sea Battle for Survival - Fleet Commander

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Sea Battle for Survival - Fleet Commander це стратегія для андроїда, де під ваше управління потрапляє цілий флот, завдання якого знищити аналогічні сили противника і однозначно закріпити своє становище на відведених вам водних просторах.

Підготували гру в студії Strategy Gamez, для якої ця гра стала другою в списку пропонованих проектів, перша, до речі, це теж стратегія, тільки про середні століття і з упором на карти, але все одно, досить популярна. В даному ж випадку формат зовсім інший і це радує.


Геймплей гра пропонує досить сучасний з точки зору візуального оформлення, а ось по частині того, що відбувається він найбільше нагадує знамениту гру «морський бій», тільки вгадувати нічого не потрібно, все кораблі видно, а далі, трохи везіння і вогнева міць зроблять свою справу, затопити суперника не складно, натиснувши, буквально, кілька кнопок. Але це тільки на початку, потім, як зазвичай, доведеться розвиватися, причому швидше ніж противники, а це не так вже й просто, особливо якщо не вдаватися до платних послуг, без яких тут не обійшлося.

Само собою, важливою фішкою геймплея стане і той факт, що всі битви будуть відбуватися в режимі PvP, а це означає, що протистояти вам будуть реальні гравці, такі ж як і ви. Розробники запевняють, що боротися треба буде проти мільйонів гравців по всьому світу, проте завантажень у гри поки вкрай мало, а для iOS я її не знайшов, так що, або гравців поки дуже мало і ви зможете добре розвинутися, до того моменту коли перші тисячі суперників з'являться на серверах, або, як це часто буває, доведеться битися проти тих, у кого вже було близько півроку на розвиток, в разі, якщо для iOS гра вийшла під іншою назвою, а окремими серверами ніхто не перейнявся. Так чи інакше, битися тут доведеться, а це саме те, що нам від гри і потрібно!


Особливості гри:

  • Більше двох сотень різних кораблів на всі випадки життя
  • Дії гри розгортаються в режимі реального часу
  • Швидкі битви, то що потрібно для мобільного додатка
  • Відмінна графіка і зручне управління
  • Глобальна таблиця з лідерами та інші рейтинги
  • У грі немає реклами, у всякому разі, поки немає ...

Недоліки гри:

  • А ось Донат є, з ним грати буде простіше ...

Підсумок: гра Sea Battle for Survival - Fleet Commander це красива і досить грамотно зроблена стратегія про морські битви, так що, якщо хочете забратися на самий верх по таблиці з рейтингами - рекомендую скачати гру зараз, поки така можливість там якраз є.


Реклама

завантажити Sea Battle for Survival - Fleet Commander 1.0.3.9 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
1. 6-star Cavour is now available. New attribute-weakening enemy carrier
2. All resources can be collected one-time by clicking 1 resource unit
3. Searcher improvement, search for resource tiles in different locations
4. Quantum Matrix III is available in store
5. Treasure reward of Particle Accelerator display improvement
6. 75-79 talent General Barton increased number of fleets carried to 2
7. Bug fixes, the number of warplanes in event interface is not consistent with aircraft factory display
Загальна інформація
версія 1.0.3.9 (40)
дата завантаження 2018-12-11 00:31
Розмір 99.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

GOOGLE_PHOTOS

GOOGLE_PHOTOS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/16 15:16
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |