Multi Level 7 Car Parking Simulator
0 (0)

Multi Level 7 Car Parking Simulator

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Acer Liquid Mini E310 Jet

опис:

Гра Multi Level 7 Car Parking Simulator це парковка для андроїда, а якщо трохи вдаватися в подробиці, то вже сьома її частина, то м'яко натякає на те, що минулі шість виявилися досить успішними. Однак, я вирішив перевірити і знайшов всі минулі шість частин, на подив, це виявилося досить просто, так як в профілі розробника вони все присутні. Тенденція по всіх частинах не сама райдужна, бо починаючи з третьої вони трохи втрачають в популярності, а це значить, що наша задача зводиться до того, щоб з'ясувати що тут не так.

До речі трохи про розробників, в ролі яких тут виступає студія Play With Games, досить відома величезною кількістю різних «симуляторів», до рангу яких дану гру теж долучили, що відверто кажучи, не зовсім точно, але нічого, ми вже давно звикли.


Геймплей, як ви розумієте, передбачає необхідність паркувати автомобілі, причому на самому початку це буде один і той же, який дуже схожий на мерседес з останніх моделей, що, звичайно, досить приємно, але не принципово. З самого початку стає зрозуміло, що складність нас чекає більш ніж помірна, починаючи з адекватних завдань і тимчасових рамок, які на них відведені і закінчуючи дуже чуйним, аркадні управлінням, що дозволяє досить комфортно себе почувати на обмеженій території. І ніби як все як завжди, що можна записати в мінус, але ми не станемо, тому що знайшлися речі більш очевидні, зокрема, графіка, яка для сьомий частини відрізняється надмірною скромністю і фізика, яка, як я раніше і написав абсолютно аркадна, ну а тут, самі розумієте, хотілося б щось більш наближене до реальності. Так що, нічого дивно в тому, що основна аудиторія йде до більш сучасним проектам, розробники яких дану ситуацію зрозуміли і виправили.


Особливості гри:

  • Великий автопарк, над яким розробники добре попрацювали
  • Трафік і інші неприємності, пов'язані з паркуванням
  • Різноманітні площадки, починаючи з магазинів і закінчуючи багаторівневими паркінгами
  • Всі місії в грі безкоштовні і їх більше 50 штук!
  • Можливість поміняти вид

Недоліки гри:

  • Реклама і Донат все ж присутні
  • Графіка і фізика не тягнуть на сьому частину чого-небудь ...

Підсумок: гра Multi Level 7 Car Parking Simulator це не сама реалістична і красива парковка, однак, скачати її ви можете абсолютно безкоштовно, так що, можете скачати для різноманітності, особливо, якщо ваш пристрій не переварює потужні проекти з крутий графікою.


Реклама

завантажити Multi Level 7 Car Parking Simulator 1.1 для Acer Liquid Mini E310 Jet

Нове в цій версії
We’ve updated our privacy policy in accordance to the recent law changes. The game is now fully GDPR compliant. More information available in the app.
Загальна інформація
версія 1.1 (12)
дата завантаження 2018-06-14 20:18
Розмір 73.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/08 10:47
Інші ігри для Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet

Acer Liquid Mini E310 Jet версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM7227 600 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 110.4x57.5x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2017 mob-core.com  |