3д-ігри для андроїд

11.08.2013

Гра Happy Dinos поверне вас в ті часи коли нашу планету населяли милі динозаври, які жили в мирі та злагоді з навколишнім світом, а може вони і не вимерли зовсім? Так чи інакше це чудова можливість познайомитися з їх світом, до того ж вони і самі будуть раді зустрічі, і не тому що зголодніли, а просто тому що вони щасливі.

02.06.2013

Battle Of The Saints I це перша частина гри, виконаної в жанрі 3D рольові, що вже гарантує деяку увагу до своєї персони, але є і деякі інші моменти, не помітити які просто неможливо. Для початку це класичний геймплей, завдяки якому у вас складеться відчуття що граєте ви в щось старе і звичне з одного боку, але нове і цікаве з іншого.

13.02.2013

Гра Era's Adventures 3D запрошує вас взяти участь у дивовижні пригоди Ери. Ера - це не якийсь проміжок часу, це дуже милий і допитливий динозавр, який дуже чекає вас щоб приступити до реалізації задуманого плану з дослідження навколишнього світу.

05.02.2013

The Rolling Dead це гра не розрахована на дітей або людей зі слабкою психікою, так що не ображайтесь - ми вас попередили. Кожна хвилина даної гри буде наповнена хаосом, вбивствами і величезною кількістю крові, так що якщо ви не любите жорстокість і вид крові вам противний, боюся вам ця гра теж не підійде, всім же іншим - ласкаво просимо!

27.01.2013

Гра Solar Warfare являє собою своєрідний лазерний тир, в якому вам належить управляти зорельотом і подорожувати по різних світах, виконання яких вразить будь-кого. Випробуйте цей захоплюючий ігровий досвід і не проміняйте його на масу аналогів.

27.12.2012

Гра 3D X WaterMan дуже незвичайна, елементарно тому що одна гра включає в себе 3 ролі і форми, в яких вам належить побувати щоб ​​пройти все до кінця. Мешкати ж вам має бути в тривимірному світі Маріо, де ваш супротивник - сам диявол!

02.12.2012

Dragon Story: New Dawn це одна з варіацій дуже популярного сьогодні жанру "ферма", тільки цього разу на городі у вас будуть рости не петрушка або морквина а дракони! Розвивайте свій острівець і культивуйте багато драконів, справа це дуже веселе і цікаве.

20.10.2012

Гра Survivalcraft це клон відомої і популярної гри minecraft, що захопила свою нішу і наша свідомість дещо раніше. Для тих хто не в курсі - це величезний світ-пісочниця, створюйте знаряддя праці, будуйте будівлі, ведіть розкопки, в цілому - займайтеся чим завгодно, це ваш світ!

27.09.2012

Гра Talking Ginger орієнтована на дітей, фактично це аналог мовця Тома, якого все знаю, з деякими особливостями і коригуваннями. Дитячі розвиваючі ігри швидко набирають аудиторію і популярність, будемо сподіватися на розвиток жанру :)

29.08.2012

Гра Star Splitter 3D це чергова літалка присвячена темі космосу, всесвіту і всього набору таємниць з ними пов'язаних. Ви перевтілюєтеся в міжгалактичного пілота і борозните безкраї простори галактики, повної небезпек і незабутніх ситуацій.

31.05.2012

Cytus - спробуйте перетворити свої емоції і мрії в музику! У вас буде 18 музичних композицій і 36 варіацій, а також дев'ять рівнів складності, що дозволить вам відчути себе музикантом.

27.04.2012

Fields of Glory - поринете в епіцентр битв між танками. Всі події з боїв - реальні. Все, що Вам потрібно для гри - це вибрати свій танк, визначитися зі зброєю і можна сміливо вступати в бій.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |